Plebiscyt Hipokrates 2023 zakończony. Wyłonieni zostali zwycięscy w ogólnopolskim finale i w skali województw.

Nominacje przyznawane były w różnych kategoriach.

Z wielką przyjemnością i dumą pragniemy poinformować, że w kategorii „Szpital roku”   Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lipsku zajął I miejsce  w województwie mazowieckim oraz II miejsce  w ogólnopolskim finale plebiscytu.

Jest to dowód sympatii oraz  zaufania Pacjentów/Społeczności oddającej głosy w plebiscycie  HIPOKRATES 2023. To wielkie wyróżnienie jest wynikiem ogromnego nakładu pracy, ciągłej chęci rozwoju i świadczenia usług  wysokiej jakości

Nagrodę odebrała Pani Dyrektor Maria Chmielnicka.

Plebiscyt zorganizowany został przez Echo Dnia, Polskę Metropolię Warszawską i Tygodnik Ostrołęcki. HIPOKRATES to jeden z największych plebiscytów medycznych w Polsce. Ogólnopolskim patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, Partnerem głównym plebiscytu jest APTEO, a patronem ogólnopolskiej gali Ministerstwo Zdrowia.

Dziękujemy wszystkim, którzy docenili naszą pracę i  oddali głosy na Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lipsku.