Wspomnienie św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia jest dniem, w którym kierujemy podziękowania i życzenia do wszystkich pracowników sektora medycznego towarzyszącym ludziom w trudnych doświadczeniach choroby, cierpienia, lęku i osamotnienia.

W dniu liturgicznego wspomnienia św. Łukasza odprawiona została msza Św. w Kaplicy Szpitalnej oraz odbyło się tradycyjne spotkanie integracyjne przy kawie i ciastku. We mszy świętej udział wzięli pracownicy oraz pacjenci tutejszego Szpitala.

Pani Dyrektor podziękowała pracownikom SPZZOZ w Lipsku za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą rozmowę czy też najzwyklejsze okazanie szacunku i cierpliwości. Wszystkim pracownikom życzyła, aby nie zabrakło im sił i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej satysfakcji w życiu osobistym.